Wózki widłowe Krakóws2_03.jpg

logo_03.jpg

Ostatnie realizacje:

DSC_0321.JPG

DSC_1285.JPG

omc_hala.jpg

BT_OMC_h2.jpg

BT_OMC_h3.jpg

BT_OMC_h.jpg

OSE250.jpg

161.jpgWÓZKI DO KOMISJONOWANIA PIONOWEGO - operator unoszony wraz z ładunkiem

13915-3680619.jpg

Wózki widłowe do komisjonowania pionowego nazywane z ang. order picker stają sie coraz popularniejszym narzędziem pracy w nowoczesnych magazynach.

Wózek taki stanowi podstawę dla firm, gdzie zamówienia są kompletowane z różnych towarów i pozwala w bardzo krótkim czasie przygotować zamówienie umieszczone na palecie gotowe do dalszego transportu.

Wózki z operatorem unoszonym wraz z ładunkiem posiadają wysokość podnoszenia od 1 do nawet 11m.

Wózki tego typu mogą być wyposażone w widły, jak i w powiększony podest do przewozu towarów.

bt_order_picker.jpgWłaśnie funcja przewozu towarów odróżnia te urządzenia od podestów ruchomych, na których zgodnie z prawem nie możemy przewozić ładunku.

Wózek taki poza pełnieniem podstawowych funkcji do jakich został zbudowany może w pewnym zakresie zastąpic wózek widłowy, a także pełnić rolę podestu samojezdnego.

Pragniemy przypomnieć, że do obsługi wózka tego typu wymagane są stosowane uprawnienia, które można uzyskać w firmie współpracującej z DSLIFT w zakresie szkoleń.

 

Firma DSLIFT oferuję:

  • sprzedaż używanych wózków do komisjonowania zarówno pionowego jak i poziomego. Dobieramy urządzenie spełniające wymogi danego magazynu, przeprowadzamy jego uruchomienie wraz z odbiorem UDT, oferujemy wstępne szkolenia
  • szkolenia operatorów na nowoczesnycm sprzęcie ( firma partnerska)
  • serwis wózków tego typu (posiadamy specjalistyczne uprawnienia w kategorii IWJK oraz SEP) - pod opieką naszego serwisu jest ok 25 szt. maszyn tego typu.

 

Nasze realizacje - wózki do komisjonowania:EKSx2.jpg

  • szkoły jazdy - wózek widłowy do komisjonowania, wózek typu Reach Truck, wózki czołowe, wyposażenie szkoły w wózek do komisjonowania pionowego i poziomego
  • centrum dystrybucji - 7 szt. wózków do komisjonowania pionowego, 4 szt. wózki typu Reach truck, 2 szt. wózki czołowe, 16szt. wózków paletowych z napędem
  • magazyn przyprodukcyjny - 4 szt. wózków do komisjonowania poziomego oraz 2 szt. wózków czołowych
  • wiele innych - mniejszych realizacji (od 1 do 2 szt. wózków)


Po więcej informacji zapraszamy do biura naszej firmy lub telefonicznie pod nr 12-357-67-33 w 3

OMC.jpg