Wózki widłowe Krakóws2_03.jpg

Wózki spalinowe

wozki-spalinowe.jpg

Jakość wykonanego przeglądu ma decydujące znaczenie dla bezawaryjności wózka, jak i kosztów eksploatacji. W zależności od zakresu przeglądu oferujemy obsługę smarną, wymianę płynów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim kontrolę układu nośnego, konstrukcji wózka, silnika spalinowego, przekładni i innych kluczowych elementów.

Wózki Elektryczne

wozki-spalinowe.jpg

Wczesne wykrycie usterek i odpowiednia konserwacja elementów wózka widłowego pozwalają na bezpieczną i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzisiejsze wózki o napędzie elektrycznym wymagają specialistycznej wiedzy i odpowiednich narzędzi, które pozwolą na właściwe wykonanie przeglądu zgodnie z wytycznymi producenta.

Baterie trakcyjne

baterie-trakcyjne_05.jpg

Regularne przeglądy i właściwa eksploatacja decyduje o żywotności i sprawności baterii trakcyjnych. Pozwala to w znaczący sposób ograniczyć wydatki związane z wymianą baterii, jak i ograniczyć koszt zużycia energii elektrycznej. Niesprawna bateria jest często przyczyną uszkodzenia elementów elektronicznych układów sterowania.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Tylko właściwe i odpowiednio stosowane materiały użyte podczas wykonywanej obsługi okresowej pozwalają w pełni zabezpieczyć i ograniczyć zużycie elementów wózka widłowego.

Stosujemy materiały eksploatacyjne sprawdzonych producentów jak: Statoil, Shell, Total Source, Forch, Atrin, Fiamm, Hawker, Centra i inne

BIALY_10.jpg

BIALY_10.jpg


 

Obsługa smarna wózka widłowego  strzaka.jpg

Kliknij w obrazek obok

Konserwatorskie

baterie-trakcyjne_05.jpg

Ocena sprawności pod kątem bezpieczeństwa i wymogów UDT.

smarowanie_m.jpg