Wózki widłowe Krakóws2_03.jpg

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

auta4.jpg

Naszą specialnością jest serwis mobilny:

  • wózków widłowych spalinowych
  • wózków widłowych elektrycznych
  • baterii trakcyjnych i prostowników
  • sterowników, falowników i innych

Oferujemy umowy serwisowe zapewniające stały serwis eksploatacyjny - w tym również dozór pod kątem UDT.

Aby poznać w pełni naszą ofertę zapraszamy do działu Serwis

Ponadto prowadzimy sprzedaż:

  • używanych wózków widłowych
  • nowych wózków marki Jungheinrich
  • Baterii trakcyjnych FIAMM i Hawker
  • Prostwoników, baterii grupy Ener Sys

Więcej w dziale Sprzedaż


 Zakres terytorialny działalności:

Świadczymy usługi serwisowe na terenie woj, małopolskiego oraz woj. ościennych - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Jędrzejów, Miechów, Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Niepołomice, Myślenice, Dobczyce, Wieliczka i inne

L12L_2008_2F341.jpg

O firmie

firma_06.jpgFirma DSLIFT s.c. rozpoczęła swoją działalność w roku 2008. Firma to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży serwisu wózków widłowych. Dzięki naszej pasji i doświadczeniu oraz ciagłemu dążeniu do zaoferowania możliwie pełnego zakresu usług jesteśmy w stanie wykonywać serwis pogwarancyjny wózków niemal wszystkich marek dostepnych na polskim rynku. Potwierdzeniem silnej pozycji w zakresie naprawy elektroniki znajdującej się na wyposażeniu współczesnych maszyn jest fakt, iż odbiorcą tych usług jest wiele konkurencyjnych serwisów wózków widłowych na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Cieszymy sie, iż nasze usługi docenili odbiorcy hurtowi (posiadający po kilkadziesiąt maszyn) jak i mali odbiorcy, dla których niezawodność jedynego posiadanego wózka jest sprawą kluczową dla dobrego funkcojonowania Firmy.

Nasi Klienci moga liczyć na kompetentny serwis, stałą współpracę z jednym z naszych Techników oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań z zakresu wyboru i utrzymania taboru wózków widłowych.

Wciąż pracujemy nad zaoferowaniem Państwu kompletnego produktu z zakresu obsługi bieżącej, serwisu, napraw, remontów i konserwacji wg zaleceń UDT wózków widłowych, elektromechaniki związanej z branżą wózków widłowych oraz serwisu baterii trakcyjnych i prostowników.

siec.jpgMOBILNY SERWIS online - od 2015 roku wdrażamy nowoczesny system komputerowy, który znacząco wpłynie na czas potrzebny do usunięcia usterki wózka oraz na jakość komunikacji z naszymi Klientami. Już większość naszych samochodów serwisowych wyposażonych jest w system MOBILNY SERWIS. 

Dzięki programowi Technik otrzymuje informację o zleceniu już w momencie jego wprowadzenia, ma wgląd do historii serwisowej urządzienia, uwag odnośnie stanu technicznego, a także informację o lokalizacji wózka widłowego. Podczas dokonywania naprawy Technik ma dostęp do stanów magazynowych części zamiennych, a w przypadku braku potrzebnej części również do zamówień online. System  zawiera informację o terminie zbliżającego się przeglądu technicznego jak również o terminie badania okresowego UDT.

W momencie zakończenia naprawy na życzenie Klient otrzymuje w formie elektronicznej (lub wydruku) protokół serwisowy zawierający zakres wykonanych prac, wykaz użytych części i materiałów oraz ewentualne uwagi odnośnie wózka widłowego. Moduł powiadomień SMS pozwala na wysłanie informacji o otwarciu zlecenia, terminie wizyty, zakończeniu naprawy lub wystawieniu dokumentu sprzedaży.

Współpracujemy m. in. z:

 fiamm_logo.jpg    TVH_logo.jpg    enersys_logo.jpg

Logo_JU_parnter.pngforch_logo.jpgShell_Helix.jpg

hawker_logo.jpg  atrin_logo1.jpgStatoil_logo_horizontal_med.jpg